Luxury. Vegan. Cruelty-free.

NEVER STRUGGLE WITH YOUR LASHES AGAIN

SHOP NOW

I absolutely love these lashes!!! For someone who doesn’t wear a lot of make up these lashes allow for a super natural and flawless look. They also last forever as I’ve worn the same pair multiple times with no issues!!

Ashley, Los Angeles

I've used the glue lashes in the past but this adhesive liner is my new holy grail. Deepa has done magic on the ease of application and its lightweight-ness

Vishwa, New Jersey

Easiest lash application! The perfect boost of glam and took me less than a minute to apply! Stayed all day/night.

DJ, Los Angeles

these are the absolute BEST lashes I have worn hands down. They feel effortless when wearing really add that pop every girl needs to complete here look. I wore these on my wedding day years ago and even now they are my favorite style.

Rena, Palos Verdes

These lashes are perfect for any eye or any look. They are glamorous and chic. They are perfect for day or night. The band is also super thin and thus they are very easy to apply. They are officially my favorite lashes ever!

Stacy, Beverly Hills

I’m not really a fake lash person but these have made me a more frequent user. Deepa lashes are high quality and easy to apply. I’ve been able to use these several times and they still look great.

Zamaih, Los Angeles

Adhesive Line & Lash Duo Kits

  • Nineteen Eighty-Four
    Regular price
    $ 48.00
    Sale price
    $ 48.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nineteen Ninety-Five
    Regular price
    $ 48.00
    Sale price
    $ 48.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nineteen Eighty-Eight
    Regular price
    $ 48.00
    Sale price
    $ 48.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nineteen Sixty-Seven
    Regular price
    $ 48.00
    Sale price
    $ 48.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Core Collection

  • 20/20
    Regular price
    $ 26.00
    Sale price
    $ 26.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Aphrodite
    Regular price
    $ 26.00
    Sale price
    $ 26.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Can't Get Enough
    Regular price
    $ 26.00
    Sale price
    $ 26.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Charmer
    Regular price
    $ 26.00
    Sale price
    $ 26.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Doe-Eyed
    Regular price
    $ 26.00
    Sale price
    $ 26.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dreamer
    Regular price
    $ 26.00
    Sale price
    $ 26.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • High Maintenance
    Regular price
    $ 26.00
    Sale price
    $ 26.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Low Maintenance
    Regular price
    $ 26.00
    Sale price
    $ 26.00
    Regular price
    $ 0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wispy Fairytale
    Regular price
    $ 26.00
    Sale price
    $ 26.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

We're a proud PETA brand partner